Špecialista požiarnej ochrany a technik BOZP

Prevencia a bezpečnosť, riešenie pre Vašu budúcnosť.

O nás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pharetra dapibus pharetra. Donec interdum eros eu turpis pharetra et hendrerit est ornare. Etiam eu nulla sapien. Nullam ultricies posuere nunc, eget mollis nulla malesuada quis.

asldsjkfhasfshjkafsfsljksjlôfôashas

Ako bývalý stavbyvedúci v rakúskej firme, som prešiel rôznymi školeniami a zažil som rôzne situácie na stavbách. Videl som možné aj nemožné, chvályhodné a hanlivé druhy stavieb. Práca bezpečnostných technikov a špecialistov požiarnej ochrany bola vždy dôležitá, nakoľko úrazovosť a požiare sú najčastejšou príčinou stopnutia stavby, ba dokonca smrteľných zranení. Preto som sa rozhodol využiť všetok svoj čas a námahu, a vytvoriť tak stabilnú firmu, ktorá prispeje k prevencii a zamedzovaniu škodám na živote a majetku.

Moje oprávnenia a osvedčenia:

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti Špecialistu PO

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti Technika BOZP

- osvedčenie LektoraOsvedčenia:

Mgr. Peter Zastko - PBS engineering

  • Komplexné služby PO a BOZP
  • Služby poskytujem na území celého Slovenska
  • Rád Vám poradím: 0908 605 252
  • e-mail: pbsengineering1@gmail.com
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pharetra dapibus pharetra. Donec interdum eros eu turpis pharetra et hendrerit est ornare. Etiam eu nulla sapien. Nullam ultricies posuere nunc, eget mollis nulla malesuada quis.

    ashjsdahaslfôasfjfs

    posuere nunc, eget mollis nulla malesuada quis.